MPGN sp. z o.o. - MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI  NIERUCHOMOŚCIAMI

Sezon grzewczy

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. informuje mieszkańców budynków ogrzewanych za pośrednictwem miejskiej sieci ciepłowniczej, iż od 15.09. br sukcesywnie nastąpi rozpoczęcie sezonu grzewczego 2017/2018.

Czujniki tlenku węgla

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym informujemy o możliwości bezpłatnego otrzymania czujników  tlenku węgla. Po odbiór urządzeń zapraszamy najemców lokali mieszkalnych posiadających piecyki gazowe z otwartą komorą spalania, kotły i piecyki gazowe, kuchenki węglowe, kotły na paliwo stałe oraz piece opałowe. Urządzenia wydawane są w sekretariacie siedziby Spółki przy ul. Curie- Skłodowskiej 5-7 do wyczerpania zapasów. Więcej informacji pod numerem telefonu 56 45 120 20. 

Ankieta

Budynek Młyna Górnego wybudowano w 2 połowie XIX wieku. W latach 1909 – 1912 podlegał rozbudowie. Na podstawie decyzji Kujawsko – Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z 2008 roku wpisany został do rejestru zabytków.

Lokalizacja w Centrum Miasta na terenie graniczącym ze starą zabudową śródmiejską i jednocześnie    z terenami zielonymi, rekreacyjno – spacerowymi oraz umiejscowienie nad kanałem Trynka sprawiają, że miejsce to kryje w sobie ogromny potencjał.