NOWE MIESZKANIA - OSIEDLE NOWE TARPNO

MPGN Sp. z o.o. informuje, iż w związku z rozpoczęciem budowy nowego budynku na osiedlu Nowe Tarpno, trwa nabór wniosków o zamianę lokali osób zamieszkujących w zasobach MPGN. W bloku przy ul. E. Stachury 10 powstaną 24 lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej od 36 m2 do 68 m2.

Wszyscy zainteresowani zamianą na lokale usytuowane w budynku przy ulicy E. Stachury powinni złożyć wniosek, do pobrania: siedziba MPGN
ul. Curie-Skłodowskiej 5-7 (pokój nr 8), Biuro Obsługi Mieszkańców oraz strona internetowa www.mpgn.pl

Przewidywany termin zasiedlenia budynku – lipiec 2017 r.

Pierwszeństwo w rozpatrywaniu złożonych wniosków mają osoby będące długoletnimi najemcami zdające lokal w dobrym stanie technicznym, których lokale znajdują się w budynkach przeznaczonych do sprzedaży i rozbiórki, nieposiadające zadłużenia wobec MPGN, ponadto osoby starsze, wymagające poprawy warunków mieszkaniowych z uwagi na stan zdrowia i posiadające stały dochód pozwalający na pokrycie zobowiązań czynszowych wraz z mediami.

 

W przypadku pytań zapraszamy do
Biura Gospodarki Lokalowej - Zespół ds. Zamian
MPGN Sp. z o.o. Curie-Skłodowskiej 5-7 pokój nr 8 tel. 56 45 120 26

Sezon grzewczy 2016/2017

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym w budynkach wyposażonych w centralne ogrzewania przypominamy Mieszkańcom o konieczności maksymalnego rozkręcenia zaworów przy grzejnikach, celem uniknięcia zapowietrzeń instalacji sieci grzewczej.  Planowany termin rozpoczęcia sezonu grzewczego to 1 październik 2016. 

Modernizacja przyłączy telekomunikacyjnych

W związku z modernizacją przyłączy telekomunikacyjnych w naszej firmie w dniach 22.08.2016 r. i 23.08.2016 r. mogą nastąpić chwilowe przerwy w łączności telefonicznej i internetowej. 
Za utrudnienia przepraszamy

 

 

Zgłoś się po czujniki tlenku węgla

Informujemy Mieszkańców o możliwości bezpłatnego otrzymania czujników  tlenku węgla.  Po odbiór urządzeń zapraszamy Najemców lokali mieszkalnych posiadających piecyki gazowe z otwartą komorą spalania, kotły i piecyki gazowe, kuchenki węglowe, kotły na paliwo stałe oraz piece opałowe. Urządzenia są wydawane w siedzibie Spółki przy ul. Curie- Skłodowskiej 5-7 do wyczerpania zapasów. 

Wspólnie głosujemy na Grudziądz

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i sympatyków Grudziądza do oddania głosów na naszą kamienicę przy ul. Focha 24, która walczy w Ogólnopolskim Konkursie pn. „Modernizacja Roku 2015”.

Plebiscyt organizowany jest już od 20 lat, a grudziądzki budynek znalazł się w finale. Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę: http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/114-grudziadz.html# i oddać swój głos. Aktualnie budynek zajmuje pozycję 2 w kategorii „Mieszkalne”.  

Do końca głosowania zostało kilka dni. Głosowanie trwa do 10 sierpnia 2016r. Codziennie każdy może oddać jeden głos więc zachęcamy do systematycznego wsparcia.

Właścicielem kamienicy jest Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. W ramach remontu wymieniono stare pokrycie dachowe z płyt cementowo-azbestowych na panele cynkowo-tytanowe. Usunięto spróchniałe drewniane elementy konstrukcji dachu i wymieniono wszystkie obróbki blacharskie i stolarkę okienną z zachowaniem podziałów i profili historycznych. Wykonano także remont elewacji frontowej z naprawą i odtworzeniem licznych detali architektonicznych. Zmodernizowano także instalację wodno-kanalizacyjną oraz system grzewczy. Ponadto wykonano system monitoringu.

Zachęcamy do głosowania. Wygrana naszej kamienicy to wygrana Grudziądza, więc to wygrana NAS WSZYSTKICH.